Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Філософський факультет >
Навчальні видання. Філософський факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9956

Название: Екологія. Методичний посібник для проведення лабораторних робіт
Другие названия: Основи екології
Авторы: Коновалова, Олена Олегівна
Андрейко, Галина Павлівна
Ключевые слова: екологія, лабораторні роботи, екологічні проблеми, моніторинг навколишнього середовища
Дата публикации: 2006
Издатель: вид-во ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Методичний посібник розрахований на студентів, які під час набуття професії валеолога вивчають курси основ екології та ековалеології. Матеріали наведені у посібнику, можуть бути використані під час роботи в закладах освіти, в оздоровчих установах, центрах соціального захисту населення, валеологічних центрах та в домашніх умовах.
Реферат: Методичний посібник розрахований на студентів, які вивчають нормативний курс екології. В посібнику наведені основні методи дослідження екологічного стану довкілля, зокрема, поверхневих вод, атмосферного повітря, ґрунтів, а також біоіндикації за станом рослин. Також приділена увага методам аналізу стану міських біоценозів.
Описание: Матеріали посібника дозволять застосовувати отриманні знання при формуванні особистого відношення до екологічних проблем; визначати приблизний ступінь екологічного ризику; формулювати практичні пропозиції щодо покращення екологічного стану навколишнього середовища; приймати практичні рішення з урахуванням реальної екологічної ситуації Наведені матеріали можна використовувати для аналізу стану навколишнього середовища, зокрема для порівняльного аналізу якості питної води з різних джерел та при її очищенні, при оцінці стану прибудинкових територій, при пошуку місць для відпочинку та оздоровлення.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9956
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Філософський факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
ЕКОЛОГІЯ МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК.pdf922,27 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь