Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Факультет геології, географіії, рекреації і туризму >
Навчальні видання. Геолого-географічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9923

Название: Комп’ютерні технології в суспільній географії: методичні вказівки для самостійної роботи студентів, які навчаються за напрямом підготовки «Географія» зі спеціальності «Економічна та соціальна географія»
Авторы: Грищенко, Н.В.
Ключко, Л.В.
Дата публикации: 3-Июл-2014
Реферат: Методичні вказівки розроблено для курсу «Комп’ютерні технології в суспільній географії», який є важливим у підготовці бакалаврів географії. Методичні вказівки розраховані для студентів денного і заочного відділень першого і другого курсів, які навчаються за напрямом підготовки «Географія», зі спеціальності «Економічна та соціальна географія». Мета: надати методичну допомогу студентам при вивченні курсу «Комп’ютерні технології в суспільній географії». У методичних вказівках містяться загальні відомості про курс «Комп’ютерні технології в суспільній географії», програма курсу, теми та орієнтовні завдання для практичних робіт, короткий словник основних понять та термінів з курсу, зразок оформлення титульної сторінки для практичних робіт, приклади типових завдань для модульного контролю, теми для самостійної роботи студентів, теми для написання індивідуального навчально-дослідного завдання, розподіл балів, які отримують студенти, перелік рекомендованої літератури та список інформаційних джерел.
Описание: Грищенко Н.В., Ключко Л.В. Комп’ютерні технології в суспільній географії: методичні вказівки для самостійної роботи студентів, які навчаються за напрямом підготовки «Географія» зі спеціальності «Економічна та соціальна географія». – Харків, 2012. – 34 с.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9923
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Геолого-географічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Комп’ютерні технології в суспільній географії методичні вказівки.docx270,67 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь