DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет геології, географіії, рекреації і туризму >
Наукові роботи. Геолого-географічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9896

Название: Структурні особливості процесу народжуваності України (на прикладі Львівської і Харківської областей)
Авторы: Сегіда, К.Ю.
Нємець, Л.М.
Нємець, К.А.
Ключевые слова: населення
демографія
народжуваність
Issue Date: 26-Jun-2014
Серия/номер: УДК;911.3
Краткий осмотр (реферат): Відтворення населення є однією з головних характеристик демографічної ситуації, несе в собі інформацію про передумови та можливі шляхи подальшого розвитку. Народжуваність є одним із демографічних процесів, який обумовлює відтворення населення. На народжуваність прямо чи опосередковано впливає ряд специфічних умов і факторів, однак, попри відчутний інтерес до цієї проблематики, новітні тенденції народжуваності в Україні та їх системні чинники дотепер досліджені недостатньо. У зв’язку із зазначеним відчувається нагальна потреба у комплексному фундаментальному дослідженні проблем дітородної активності населення й народжуваності у нашій країні, результати якого давали б науково обґрунтоване уявлення про динаміку та сучасні структурні особливості цього процесу в Україні, його обумовленість. Сучасна регіоналізація розвитку економіки та територіальні відмінності в тенденціях демографічних процесів обумовлюють необхідність вивчення народжуваності населення на регіональному рівні, тому в статті за головну мету поставлено визначення спільних та різних тенденцій в структурних особливостях народжуваності на прикладі східних та західних регіонів України.
Описание: Географічна наука і практика: ви-клики епохи: Матеріали міжнаро-дної наукової конференції, при-свяченої 130-річчю географії у Львівському університеті (м. Львів, 16 – 18 травня 2013 року) / [Відповід. редактори: доц. В.І. Бі-ланюк, доц. Є.А. Іванов]. У 3-х томах. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – Том 1. – 362 с.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9896
Appears in Collections:Наукові роботи. Геолого-географічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Структурні особливості процесу народжуваності України (на прикладі Львівської і Харківської областей).doc300,5 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback