DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет геології, географіії, рекреації і туризму >
Наукові роботи. Геолого-географічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9877

Название: Ефективність використання земельних ресурсів в аспекті екологічно збалансованого землеробства (суспільно-географічний підхід)
Авторы: Добровольська, Н.В.
Ключевые слова: землеробство
екологічно-збалансоване землеробство
земля
земельні ресурси
Issue Date: 26-Jun-2014
Серия/номер: УДК;911.3
Краткий осмотр (реферат): Земля – найголовніше багатство та найважливіша умова існування людського суспільства, незамінний засіб задоволення його різноманітних потреб: економічних, соціально-побутових, естетичних тощо. Згідно суспільно-географічного підходу «земля» розглядається як засіб виробництва, знаряддя та предмет людської діяльності, вона також є об’єктом суспільних відносин, бо виступає умовою життєдіяльності людей, основою системи розселення та навіть об’єктом приватної власності людини. Економічний процес у землеробстві тісно переплітається з природним, тобто виробництво сільськогосподарської продукції органічно пов’язане з біологічним циклом росту і розвитку рослин та мікроорганізмів, з відтворенням природно-ресурсного потенціалу, а також охорони довкілля.
Описание: ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми природничих наук та методики викладання» (до 80 річниці від дня створення природничо-географічного факультету): Матеріали доповідей / за загальною редакцією І.В. Марисової. – Ніжин: НДУ імені Миколи Гоголя, 2013. – 244 с.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9877
Appears in Collections:Наукові роботи. Геолого-географічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Ефективність використання земельних ресурсів в аспекті екологічно збалансованого землеробства (суспільно-географічний підхід).doc37,5 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback