Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Факультет психології >
Наукові роботи. Факультет психології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9691

Название: Вікова динаміка організації симптомокомплексу маскулінності/фемінінності у дівчат
Авторы: Терещенко Надія Миколаївна
Ключевые слова: симптомокомплексу маскулінності/фемінінності, дівчата юнацького та підліткового віку, жіночність, поведінка.
Дата публикации: 2013
Издатель: ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Терещенко Н.М. Вікова динаміка організації симптомокомплексу маскуліності/фемініності у дівчат // Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія: психологія. Харків: ХНУ.– 2013. - Вип. 48, №1046. – С. 122-125.
Реферат: У статті розглянуто вікові особливості організації симптомокомплексу маскулінності/фемінінності у дівчат юнацького та підліткового віку. Показано, що розробка проблеми партнерско-сексуальних стосунків у підлітковому та юнацькому віці пов'язано як із маскулінними, так і фемінінними утвореннями. Маскулінна поведінка та маскулінна ідентифікація у дівчаток-підлітків та дівчат юнацького віку пов'язані з ідеалізацією чоловіка і служать захистом від страху прийняти жіночу статеву роль. Дівчаток-підлітків в більшому ступені, ніж дівчат характеризує наявність фантазійних уявлення про чоловіків, та поведінка,яка в більшому ступені відповідає традиційним уявленням про жіночність. Дівчата в більшому ступені ідентифікують себе із власним жіночим тілом, ототожнюють із жіночністю, але їх поведінка втрачає риси традиційної жіночої ролі.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9691
Располагается в коллекциях:Наукові роботи. Факультет психології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Терещенко Н.Н.pdf224 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь