DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Юридичний факультет >
Конференції, семінари, круглі столи. Юридичний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9634

Название: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези Х Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених
Авторы: б/а
Ключевые слова: Research Subject Categories::LAW/JURISPRUDENCE
Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education
Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science
Х Міжнародна наукова Internet-конференція студентів та молодих вчених
internet-конференція
Харківський університет
юридичний факультет
збірник тез
становлення громадянського суспільства і правової держави
теорія та історія держави і права
історія політичних і правових вчень
філософія права
конституційне право
міжнародне право
муніципальне право
право
сімейне право
цивільний процес
кримінальне право
кримінально-процесуальне право
криміналістика
кримінологія
кримінально-виконавче право
адміністративне право
адміністративне процесуальне право
митне право
податкове право
трудове право
право соціального забезпечення
екологічне право
земельне право
аграрне право
фінансове право
банківське право
господарське право
господарський процес
право інтелектуальної власності
інформаційне право
проблеми боротьби зі злочинністю
національна безпека
регіональна безпека
міжнародна безпека
Issue Date: 25-Apr-2014
Издатель: Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези Х Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2014: http://DSpace. univer. kharkov. ua «юридичний факультет»; http://www - jurfak. univer. kharkov.ua «наукове життя//конференції та інші наукові заходи//Х Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави». – 402 с.
Краткий осмотр (реферат): Зважаючи на темпи життя, інформатизацію суспільства і дедалі зростаючу роль інформаційних технологій Х Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініційована юридичним факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна вже традиційно відбувається у рамках Internet-заходу. З огляду на важливість цього заходу, спрямованого на пропаганду освіти та науки серед молоді, а також актуальність заявленої тематики, конференція сприятиме поглибленню досліджень проблем сучасної юридичної науки та становленню сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму. За підсумками Internet-конференції сформовані рекомендації, які направлені до вищих органів державної влади України та Європи.
Описание: У конференції взяли участь студенти та молоді вчени – представники ВНЗ України та Республіки Білорусь. Усі учасники наукового заходу та інші зацікавлені особи мають змогу безпосередньо спілкуватися з авторами розміщених публікацій за вказаними їх електронними адресами. До збірника увійшли тези студентів та молодих вчених, присвячених проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави, які містять наступні напрями: 1. Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права. 2. Конституційне право. Міжнародне право. Муніципальне право. 3. Цивільне право та сімейне право. Цивільний процес. 4. Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. 5. Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право. 6. Трудове право та право соціального забезпечення. 7.Екологічне, земельне та аграрне право. 8. Фінансове право. Банківське право. 9. Господарське право та господарський процес. 10. Право інтелектуальної власності. Інформаційне право. 11 Проблеми боротьби зі злочинністю. Національна, регіональна та міжнародна безпека.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/9634
Appears in Collections:Конференції, семінари, круглі столи. Юридичний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Mignarodna_konferentcia_25_04_2014.PDF2,91 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback