DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Юридичний факультет >
VIII Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених. 26 квітня 2013 р. >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/8390

Название: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези VIІI Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених
Авторы: б/а
Ключевые слова: internet-конференція
Харківський університет
юридичний факультет
збірник тез
26 квітня 2013 року
теорія та історія держави і права
історія політичних і правових вчень
філософія права
конституційне право
міжнародне право
муніципальне право
цивільне право та сімейне право
цивільний процесс
кримінальне право
кримінально-процесуальне право
цивільний процесс
кримінальне право
кримінально-процесуальне право
криміналістика
кримінологія
кримінально-виконавче право
адміністративне право
адміністративне процесуальне право
митне та податкове право
трудове право та право соціального забезпечення
екологічне, земельне та аграрне право
фінансове право
банківське право
господарське право
господарський процесс
право інтелектуальної власності
інформаційне право
проблеми боротьби зі злочинністю
національна, регіональна та міжнародна безпека
Issue Date: 2013
Издатель: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези VIІI Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2013: http://DSpace. univer. kharkov. Ua «юридичний факультет»; http://www - jurfak. univer. kharkov.ua «наукове життя//конференції та інші наукові заходи//VІI Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави». – 627 с.
Краткий осмотр (реферат): Зважаючи на темпи життя, інформатизацію суспільства і дедалі зростаючу роль інформаційних технологій VІII Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініційована юридичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувається у рамках Internet-заходу. З огляду на важливість заходу, спрямованого на пропаганду освіти та науки серед молоді, а також актуальність заявленої тематики, конференція сприятиме поглибленню досліджень проблем сучасної юридичної науки та становленню сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму. За підсумками Internet- конференції сформовані рекомендації, які будуть направлені до вищих органів державної влади України та Європи. У конференції взяли участь студенти та молоді вчені – близько 300 представників України, Російської Федерації та Білорусі. Усі учасники наукового заходу та інші зацікавлені особи мають змогу безпосередньо спілкуватися з авторами розміщених публікацій за вказаними їх електронними адресами. До збірника увійшли тези студентів та молодих вчених, присвячених проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави, які вміщують в себе такі напрями: 1. Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права. 2. Конституційне право. Міжнародне право. Муніципальне право. 3. Цивільне право та сімейне право. Цивільний процес. 4. Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. 5. Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право. 6. Трудове право та право соціального забезпечення. 7.Екологічне, земельне та аграрне право. 8. Фінансове право. Банківське право. 9. Господарське право та господарський процес. 10. Право інтелектуальної власності. Інформаційне право. 11 Проблеми боротьби зі злочинністю. Національна, регіональна та міжнародна безпека.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/8390
Appears in Collections:VIII Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених. 26 квітня 2013 р.

Files in This Item:

File Description SizeFormat
konferentsiya 26.04.2013.Pdf4,42 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback