Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Фізико-енергетичний факультет >
Навчальні видання. Фізико-енергетичний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/7774

Название: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Безпека життєдіяльності» (для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки 6.070203 ”Прикладна фізика”)
Авторы: Адаменко, М.І.
Доронін, Є.В.
Квітковський, Ю.В.
Ключевые слова: методичні вказівки до самостійної роботи
дисциплін «Безпека життєдіяльності»
фізико-енергетичний факультет
Дата публикации: 2012
Издатель: Х. : ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Безпека життєдіяльності» (для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки 6.070203 ”Прикладна фізика”) / Харк. нац. ун-т імені В. Н. Каразіна; уклад. : М.І. Адаменко, Є. В. Доронін, Ю.В. Квітковський. – Х.: ХНУ, 2012. – 12 с.
Реферат: Навчальна дисципліна «Безпека життєдіяльності» є нормативною дисципліною, що включається в навчальні плани як самостійна дисципліна обов’язкового вибору. Вона зберігає свою самостійність за будь-якої організаційної структури вищого навчального закладу. Обсяг навчального часу для вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності» визначений державними вимогами (спільний наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 21.10.2010 року, № 969/922/216 «Про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у вищих навчальних закладах України») і складає 72 академічних години (2,0 кредити EСTS), з яких 32 годин відведено на аудиторні заняття, 40 годин – самостійна робота студентів. У процесі опанування навчальним матеріалом студенти виконують розрахунково-графічну роботу. Форма підсумкового контролю знань – диференційований залік.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/7774
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Фізико-енергетичний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
САМОСТІЙНА РОБОТА СТУДЕНТА_БЖД.pdf271,68 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь