DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Філологічний факультет >
Навчальні видання. Філологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/7352

Название: Історія української журналістики: Короткий семінарій. Методичні матеріали для студентів зі спеціальності «Журналістика»
Авторы: Хавкіна, Л.М.
Ключевые слова: історія української журналістики
журналістика
семінарій
Issue Date: 2004
Издатель: Харків
Библиографическое описание: Хавкіна Л.М. Історія української журналістики: Короткий семінарій. Методичні матеріали для студентів зі спеціальності «Журналістика». – Харків, 2004. – 51 с.
Краткий осмотр (реферат): У навчально-методичному посібнику представлено найголовніші теми для практичних і семінарських занять з історії української журналістики. Семінарій створено за діючою програмою з цієї дисципліни і за затвердженим Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів підручником І.Л. Михайлина «Історія української журналістики ХІХ століття» (К., 2003). Семінарій складено так, що в ньому представлені найвидатніші явища (альманахова журналістика 1830 – 1840-х років, пресові системи москвофілів, народовців, радикалів), а також найвидатніші персоналії українських журналістів ХІХ століття, серед яких виділено журналістську діяльність та публіцистичну творчість П.Куліша, М.Костомарова, М.Драгоманова, І.Нечуя-Левицького, І.Франка. Структура кожної теми передбачає наведення розгорнутого плану, тестових та контрольних запитань і широкого списку джерел і наукової літератури. Семінарій дасть змогу студентам глибше засвоїти навчальний матеріал, посилити самостійну роботу над курсом історії української журналістики. А збільшення питомої ваги самостійної роботи студентів у навчанні відповідає національній стратегії розвитку вищої освіти в Україні.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/7352
Appears in Collections:Навчальні видання. Філологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Khavkina. Istoriya ukr. jurn..pdf503,4 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback