Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Факультет іноземних мов >
Навчальні видання. Факультет іноземних мов >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/6292

Название: Посібник для навчання майбутніх філологів передачі імплікатур тексту оригіналу в усному перекладі з аркуша з української мови на англійську (категорія означеності / неозначеності)
Авторы: Ольховська, А. С.
Дата публикации: 2011
Издатель: ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Посібник для навчання майбутніх філологів передачі імплікатур тексту оригіналу в усному перекладі з аркуша з української мови на англійську (категорія означеності / неозначеності) : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «Переклад» (англійська мова) / Ольховська А. С. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2011. – 76 с.
Описание: Посібник призначений для навчання майбутніх філологів передачі імплікатур тексту оригіналу в усному перекладі з аркуша з української мови на англійську (категорія означеності / неозначеності). Для студентів філологічних та перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички передачі імплікатур означеності / неозначеності в усному перекладі з аркуша.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/6292
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Факультет іноземних мов

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
olkhovska.pdf1,01 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь