DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет іноземних мов >
Навчальні видання. Факультет іноземних мов >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5864

Название: Працюємо самостійно: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи з англійської мови для студентів 3 курсу
Авторы: Варенко, Т.К.
Кузьміна, В.С.
Меркулова, Т.К.
Набокова, І.Ю.
Ключевые слова: self-study
Issue Date: 2010
Издатель: ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Працюємо самостійно: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи з англійської мови для студентів 3 курсу факультету іноземних мов. Ч. 1 / Укладачі: Варенко Т. К., Кузьміна В. С., Меркулова Т. К., Набокова І. Ю. - X.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2010. — 120 с.
Описание: Посібник призначений для студентів 3 курсу англійського відділення факультету іноземних мов. Мета посібника полягає у розвитку й удосконаленні граматичних і лексичних навичок, якими повинні володіти незалежні користувачі мови на рівні В2-С1, відповідно рівням володіння мовою „Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, вивчення, викладання, оцінювання.” У посібнику представлені граматичні вправи, що допоможуть як опанувати новий матеріал за темою «Інфінітив», так. і повторити теми «Іменник» і «Прикметник. Прислівник», що вивчалися на молодших курсах. Граматичний матеріал, що вивчається, відпрацьовується у контексті. Вправи, призначені для опрацювання лексичного матеріалу, передбачають як поглиблену роботу студентів над текстами підручника, так і різноманітні завдання, спрямовані на засвоєння лексичних одиниць. Посібник призначений як для самостійної роботи студентів вдома, так і для роботи в аудиторії під керівництвом викладача.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5864
Appears in Collections:Навчальні видання. Факультет іноземних мов

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Посібник для сам. роботи_3 курс.pdf846,22 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback