DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Юридичний факультет >
VII Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених. 27 квітня 2012 р. >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5726

Название: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези VIІ Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених
Авторы: б/а
Ключевые слова: internet-конференція
Харківський університет
юридичний факультет
теорія та історія держави і права
філософія права
конституційне право
міжнародне право
цивільне право
муніципальне право
сімейне право
цивільний процес
кримінальне право
адміністративне право
кримінологія
кримінально-процесуальне право
криміналістика
податкове право
трудове право
господарське право
банківське право
екологічне, земельне та аграрне право
право інтелектуальної власності
національна, регіональна та міжнародна безпека
право соціального забезпечення
Issue Date: 27-Apr-2012
Издатель: Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Від громадянського суспільства – до правової держави: Тези VIІ Міжнародної наукової Internet-конференції студентів та молодих вчених. 27.04.2012. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2012: http://dspace.univer.kharkov.ua «юридичний факультет»; http://www - jurfak.univer.kharkov.ua «наукове життя//конференції та інші наукові заходи//VІI Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави». – 581 с.
Краткий осмотр (реферат): Зважаючи на темпи життя, інформатизацію суспільства і дедалі зростаючу роль інформаційних технологій VІI Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініційована юридичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувається у рамках Internet-заходу. З огляду на важливість заходу, спрямованого на пропаганду освіти та науки серед молоді, а також актуальність заявленої тематики, конференція сприятиме поглибленню досліджень проблем сучасної юридичної науки та становленню сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму. За підсумками Internet-конференції сформовані рекомендації, які будуть направлені до вищих органів державної влади України та Європи. У конференції взяли участь близько 200 студентів та молодих вчених, серед яких представники України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Польщі та Литви. Усі учасники наукового заходу та інші зацікавлені особи мають змогу безпосередньо спілкуватися з авторами розміщених публікацій за вказаними їх електронними адресами. До збірника увійшли тези студентів та молодих вчених, присвячені проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави, які вміщують в себе такі напрямки: 1. Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права. 2. Конституційне право. Міжнародне право. Муніципальне право. 3. Цивільне право та сімейне право. Цивільний процес. 4. Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. 5. Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право. 6. Трудове право та право соціального забезпечення. 7.Екологічне, земельне та аграрне право. 8. Фінансове право. Банківське право. 9. Господарське право та господарський процес. 10. Право інтелектуальної власності. Інформаційне право. 11 Проблеми боротьби зі злочинністю. Національна, регіональна та міжнародна безпека.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5726
Appears in Collections:VII Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених. 27 квітня 2012 р.

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Mignarodna konferefcia 27.04.2012.pdf3,43 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback