Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5420

Название: Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище
Авторы: Некос, В.Ю.
Максименко, Н.В.
Владимирова, О.Г.
Шевченко, А.Ю.
Ключевые слова: природничі науки
нормування
антропогенне навантаження
навколишнє середовище
Дата публикации: 2010
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Некос В. Ю. Нормування антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище: Підручник для студентів екологічних спеціальностей вищих навчальних закладів /В. Ю.Некос , Н. В.Максименко, О. Г.Владимирова , А. Ю.Шевченко – Вид. 3-тє доп. і перероб. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2010. – 288 с.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: Друге видання перероблене відповідно до сучасних змін у номативній базі екологічного нормування і доповнене матеріалом, що якомога повніше розкриває зміст кожного модуля. Основні питання курсу розглянуто за схемою «Програмна лекція» – «Проблемна лекція» по кожному з модулів, що вивчаються. Для контролю отриманих знань підготовлено перелік навчальних елементів, засвоєння повного обсягу яких дозволить отримати найвищу оцінку. Кожен модуль супроводжується тестом. Понятійно-термінологічний апарат, що міститься у Словнику термінів, подано в трактуванні нормативних та інструктивних документів.
Описание: Навчальна дисципліна «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище» належить до нормативних дисциплін підготовки еколога, що зумовлює необхідність засвоєння студентами базових знань, які забезпечать успішну подальшу роботу за обраною спеціальністю. Книга, крім студентської аудиторії, може бути корисною для будь-якого спеціаліста, який працює у сфері екології.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5420
ISBN: 966-623-352-5
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Normyvan.pdf223,16 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь