Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5417

Название: Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище
Авторы: Максименко, Н.В.
Черкашина, Н.І.
Кочанов, Е.О.
Ключевые слова: природничі науки
навколишнє середовище
нормування
антропогенне навантаження
Дата публикации: 2011
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Максименко Н.В. Нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище: навчально-методичний посібник /Максименко Н.В., Н.І.Черкашина, Е.О.Кочанов. - Х.: ХНУ імені В.Н.Каразіна, 2011.- 92с.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: Навчально-методичний посібник розроблено у повній відповідності до типової програми однойменної дисципліни, затвердженої МОН України. Посібник містить допоміжний матеріал для проведення лекцій, запитання на контроль-колоквіуми, тест-контролі, завдання і методичні рекомендації для самостійної та науково-дослідної роботи студентів екологічних спеціальностей ВНЗ.
Описание: Матеріал, на основі якого написано посібник, відповідає сучасним екологічним нормативам України, враховує тенденції розвитку та змін, що відбуваються в суспільстві, в основу його покладено сучасну законодавчу й інструктивну базу з екології. Навчально-методичний посібник охоплює майже всі форми навчальної діяльності студента: лекції, колоквіуми, самостійна і науково-дослідна робота. Особливістю посібника є словник термінів українською і англійською мовами, де наведене тлумачення екологічних термінів, що містяться в законах України, постановах, інструкціях Міністерства охорони навколишнього природного середовища та його попередників (маються на увазі попередні назви цього Міністерства) й інших нормативних документах.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5417
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Norm-metod.pdf412,91 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь