DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5416

Название: Ландшафтно-екологічна навчальна практика: навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Некос, В.Ю.
Некос, А.Н.
Максименко, Н.В.
Ключевые слова: природничі науки
польові дослідження
екологія
ландшафти
Issue Date: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Некос В.Ю. Ландшафтно-екологічна навчальна практика: навчальна програма нормативної дисципліни/ В.Ю.Некос, А.Н.Некос, Н.В.Максименко [та ін.].//Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.256-263.
Серия/номер: Бібліотека еколога;
Краткий осмотр (реферат): Під час ландшафтно-екологічної навчальної практики студенти вивчають екологічний стан природних та антропогенних ландшафтів у польових умовах з метою дослідження та визначення його закономірностей і ступеню впливу на формування екологічного стану довкілля з різною ландшафтною (ландшафтно-екологічною) структурою. При проведенні ландшафтно-екологічної практики наукове завдання щороку формулюється і затверджується випускаючою кафедрою в залежності від актуальних проблем регіону чи його потреб у вирішенні конкретної задачі. Навчальна практика створює базу для виконання завдань виробничої практики, виконання своїх професійних функцій та типових задач на робочому місці.
Описание: Мета ландшафтно-екологічної навчальної практики – формування знань та навичок, необхідних для дослідження та картографування екологічного стану окремих ландшафтів, характерних для території обраного регіону (району), джерел негативного впливу на них, ступеню їх антропогенного перетворення та його екологічних наслідків, формування здібностей обґрунтування шляхів поліпшення стану навколишнього природного середовища, виконання конкретного наукового дослідження з актуальної екологічної тематики.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5416
ISSN: 966-623-215-4
Appears in Collections:Навчальні видання. Екологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Land-prakt.pdf264,6 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback