DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5412

Название: Екологія міських систем:навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Берещук, М.Я.
Кучерявий, В.О.
Ключевые слова: природничі науки
екологія
міські системи
Issue Date: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Берещук М.Я. Екологія міських систем: навчальна програма нормативної дисципліни/ М.Я.Берещук, В.О.Кучерявий.//Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.214-223.
Серия/номер: Бібліотека еколога;
Краткий осмотр (реферат): Місто, як неврівноважена геоекосистема, знаходиться під постійним впливом інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури, що зумовлює порушення спроможності до самовідновлення природного середовища. Навчальна дисципліна присвячена розгляду систем, що визначають та забезпечують сталий розвиток якості життя міського населення. Системи міста відносяться до комунального господарства і характеризують місто як супергеоекосистему
Описание: Мета навчальної дисципліни – формування знань, щодо впливу міста, як супергеоекосистеми, на його екологічний стан, забезпечення екологічної рівноваги, сталого екологічного та комплексного розвитку інженерно-технічної інфраструктури міст, створення сприятливого оточуючого середовища, раціонального використання природно-ресурсного потенціалу міської території та створення високого рівня якості життя міського населення. Головна задача – отримання основ знань, які сприяють утворенню екологічного світогляду щодо єдності та тісного взаємозв’язку між компонентами природних систем і функціонуванням інженерних систем міста. Майбутній еколог з базовою вищою освітою повинен знати принципи роботи складових міських систем і вміти приймати організаційні, нормативно-правові, природоохоронні та інші рішення, які забезпечують екологічно-безпечне функціонування міської інженерно-технічної інфраструктури.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5412
ISSN: 966-623-215-4
Appears in Collections:Навчальні видання. Екологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Eko-mista.pdf180,71 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback