DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5411

Название: Заповідна справа:навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Тітенко, Г.В.
Байрак, О.М.
Ключевые слова: природничі науки
заповідна справа
екологія
еталонні території
Issue Date: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Тітенко Г.В. Заповідна справа: навчальна програма нормативної дисципліни/Г.В.Тітенко, О.М.Байрак.//Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.208-213.
Серия/номер: Бібліотека еколога;
Краткий осмотр (реферат): Неможливо сформувати екологічний світогляд майбутніх фахівців без вивчення особливостей організації еталонних територій щодо збереження генофонду біосфери. Необхідність такої діяльності сьогодні не викликає сумніву. Але вже пішло в минуле створення заповідних об’єктів за домінуючим критерієм збереження окремих зникаючих видів флори та фауни. В наш час великого значення набуло збереження також абіотичної складової ландшафту та, що найбільш важливо – ландшафту взагалі.
Описание: Побудовано курс за модульною системою, яка передбачає структуризацію дисципліни на відповідні самостійні модулі, кожен з яких починається програмною лекцією і закінчується поточним тест-контролем. Взагалі теоретична частина курсу «Заповідна справа» складається з наукових основ та принципів створення заповідних об’єктів та прикладної частини, в якій надається характеристика окремих заповідних об’єктів України та світу взагалі. Структура практичних занять відображує загальну побудову курсу та відповідає їй. Самостійна робота студентів охоплює навчальну і наукову роботу, що пов’язана з прикладними аспектами реалізації заповідної справи та характеристиками окремих заповідних об’єктів та територій.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5411
ISSN: 966-623-215-4
Appears in Collections:Навчальні видання. Екологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Zapovsdna.pdf170,93 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback