Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5407

Название: Техноекологія: навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Карпов, В.Г.
Ключевые слова: природничі науки
техноекологія
екологія
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Карпов В.Г. Техноекологія : навчальна програма нормативної дисципліни / В.Г.Карпов та ін.// Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.193-199.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: Основними складовими програми дисципліни «Техноекологія» є загальна характеристика національного господарства, основних технологічних процесів окремих його галузей. Особлива увага приділяється характеристиці та аналізу впливу окремих галузей чи виробництв на навколишнє природне середовище та заходам боротьби зі шкідливими викидами, скидами та накопиченням відходів.
Описание: Мета дисципліни полягає в формуванні та закріпленні знань та вмінь стосовно структури національного господарства та впливу його окремих галузей на навколишнє природне середовище.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5407
ISSN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Tehnoecology.pdf173,17 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь