Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5406

Название: Екологія людини: навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Некос, А.Н.
Ключевые слова: природничі науки
екологія людини
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Некос А.Н. Екологія людини: навчальна програма нормативної дисципліни / А.Н.Некос. // Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.186-192.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: Дисципліна «Екологія людини» забезпечує формування знань про оптимізацію і гармонізацію взаємовідносин людини і довкілля, створення екологічно безпечного існування людини в сучасних соціально-економічних умовах.
Описание: Майбутній фахівець-еколог повинен усвідомити, що будь-яка діяльність людини впливає на довкілля, а погіршення стану біосфери небезпечно для всього живого, включаючи людину. Це висунуло проблему збереження людської популяції. Всебічне вивчення людини, її взаємовідносин із навколишнім середовищем призвели до розуміння, що здоров’я людини – це не тільки відсутність захворювань, але і фізичне, психологічне і соціальне благополуччя людини. Тому головним питанням програми є визначення факторів, що впливають на екологічно безпечне існування людської популяції у системі «природа – господарство – населення», а ключовими поняттями, що всебічно розглядаються, є «здоров’я» та «якість оточуючого людину середовища».
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5406
ISSN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
eko_ludun.pdf173,23 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь