Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5402

Название: Організація управління в екологічній діяльності: навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Максименко, Н.В.
Ключевые слова: природничі науки
екологічна діяльність
управління
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Максименко Н.В. Організація управління в екологічній діяльності: навчальна програма нормативної дисципліни / Н.В.Максименко.// Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.141-148.
Серия/Номер: "Бібліотека еколога";
Реферат: Особливістю викладання навчальної дисципліни є поділ її на три головні складові, а саме: вивчення загальних основ управління, вивчення особливостей управління екологічною діяльністю в Україні та вивчення міжнародного досвіду, накопиченого у цій галузі. Велика увага при вивченні даної дисципліни приділяється міжнародним стандартам серії ISO 14 000.
Описание: Мета викладання навчальної дисципліни «Організація управління в екологічній діяльності» – дати майбутньому спеціалісту-екологу на основі теорії управління, цілісну уяву про управління будь-якою галуззю народногосподарського комплексу як єдиною системою, з урахуванням особливостей організації процесу управління в екології, як на локальному, регіональному, державному, так і на міжнародному рівнях.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5402
ISSN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Ypravlin.pdf201,97 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь