DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5400

Название: Економіка природокористування: навчальна програма нормативної дисципліни
Авторы: Слюсаренко, В.К.
Ключевые слова: природничі науки
економіка
екологія
Issue Date: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Слюсаренко В.К. Економіка природокористування: навчальна програма нормативної дисципліни/В.К.Слюсаренко.// Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.125-132.
Серия/номер: "Бібліотека еколога"
Краткий осмотр (реферат): Навчальна дисципліна «Економіка природокористування» надає студентам необхідні знання з раціонального й ефективного використання природно-ресурсного потенціалу, управління природокористуванням, методів визначення економічної ефективності природоохоронних заходів, оцінки економічних збитків від антропогенного порушення навколишнього середовища, формування фінансово-економічного механізму охорони навколишнього середовища, узагальнення міжнародного досвіду та розвитку міжнародного співробітництва в галузі охорони навколишнього середовища і природокористування та інше.
Описание: Метою навчальної дисципліни є формування у студентів системи знань з економічного управління природокористуванням, використання еколого-економічних важелів і інструментів охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування, опанування уміннями визначати екологічну й економічну ефективність природоохоронних заходів, оцінювати збитки від забруднення навколишнього середовища, а також формування вмінь проводити дослідження, пов’язані з удосконаленням фінансово-економічного механізму раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища. Основними завданнями, що мають бути вирішені в процесі викладання дисципліни, є формування економічного мислення у майбутніх фахівців-екологів, що є невід’ємною складовою сучасної моделі освіти в умовах ринкової економіки; оволодіння методами, інструментами та прийомами визначення еколого-економічної ефективності природоохоронних заходів, економічних збитків від забруднення навколишнього природного середовища та розмірів їх відшкодування.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5400
ISSN: 966-623-215-4
Appears in Collections:Навчальні видання. Екологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Econom-priridip.pdf170,35 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback