Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5335

Название: Грунтознавство
Авторы: Балюк, С.А.
Некос, В.Ю.
Ключевые слова: природничі науки
грунтознавство
екологія
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Балюк С.А. Грунтознавство: Навчальна програма нормативної дисципліни / С.А. Балюк, В.Ю. Некос //Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.96-103.
Серия/Номер: "Бібліотека еколога"
Реферат: Навчальна дисципліна «Ґрунтознавство» забезпечує можливість формування студентами системи знань щодо екологічних умов формування, структури ґрунтового покриву України, а також ґрунтів світу, знайомство з географією поширення та властивостями основних типів ґрунтів.
Описание: Дисципліна знайомить майбутніх фахівців з історією розвитку науки про ґрунт, з умовами та факторами, що впливають на формування ґрунтового профілю, на властивості ґрунтів та їх продуктивність, закладає основи екології ґрунтів та раціонального використання ґрунтів, створення системи моніторингу ґрунтів. Одними з центральних є питання, пов’язані з вивченням хімічного складу мінеральної та органічної речовин ґрунту, водно-фізичних, фізико-хімічних властивостей ґрунту, географії та характеристики основних типів ґрунтів України.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5335
ISBN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Gruntoznav.pdf195,15 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь