Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5334

Название: Навчальна програма "Метеорологія і кліматологія"
Авторы: Максименко, Н.В.
Ключевые слова: природничі науки
метеорологія
кліматологія
екологія
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Максименко Н.В. Метеорологія і кліматологія : навчальна програма нормативної дисципліни / Н.В.Максименко. // Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В. Ю. Некоса та проф. Т. А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2005 – С.88-95.
Серия/Номер: "Бібліотека еколога"
Реферат: Курс «Метеорологія і кліматологія» є нормативною дисципліною, яка дає уяву про фізичні процеси, що відбуваються в атмосфері, основні методи аналізу та прогнозу метеорологічних величин та явищ, кліматичний режим атмосфери і фактори, що впливають на формування клімату, а також вплив атмосфери на природні сфери та екологічний стан навколишнього середовища в цілому, тобто є базовим природничим курсом у системі підготовки спеціаліста-еколога.
Описание: Мета викладання курсу – формування у студентів систематичних знань щодо складу і будови атмосфери, способів опису стану атмосфери, фізичних процесів, що протікають у ній, закономірностей формування погоди і клімату, та їх впливу на стан довкілля.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5334
ISBN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Meteorol.pdf237,11 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь