Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5300

Название: Навчальна програма «Вступ до фаху»
Авторы: Некос, В.Ю.
Ключевые слова: natural science
екологія, підготовка фахівця
Дата публикации: 2005
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Библиографическое описание: Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом "Екологія":навчальне видання /За ред.проф.В.Ю.Некоса та проф. Т.А.Сафранова.-Х.:ХНУ імені В.Н.Каразіна, 2005.-268 с.
Реферат: Навчальна дисципліна „Вступ до фаху” є нормативною у галузевому Державному стандарті вищої освіти за напрямком підготовки 0708 „Екологія”, забезпечує не тільки формування цілісних (системних) знань із майбутньої професії, а ще й визначає шляхи їх отримання, забезпечує первинну підготовку до формування знань з інших нормативних професійних дисциплін.
Описание: Мета навчальної дисципліни – формування знань щодо вимог стосовно підготовки фахівця у відповідності з побудовою європейського простору вищої освіти і наукових досліджень, формування первинних знань з основ екології та неоекології, наукових досліджень та уявлень про майбутнє місце роботи.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5300
ISBN: 966-623-215-4
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Вступ до фаху.pdf190,49 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь