DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Біологічний факультет >
Наукові роботи. Біологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5160

Название: Особливості частотного розподілу антигенів системи HLA в ядерних сім’ях хлопців-підліткув з гіпоталамічним синдром пубертатного періоду(ГСПП)
Другие названия: Особенности частотного распределения антигенов системы HLA в ядерных семьях мальчиков-подростков, с гипоталамическим синдромом пубертатного пери ода (ГСПП)
Some peculiarities of frequency distribution of the HLA system antigens in nuclear families bringing up adolescent boys with the hypothalamic syndrome of puberty (HSP)
Авторы: Багацька, Н.В.
Глотка, Л.І.
Банніков, Б.В.
Ключевые слова: генетика
антигени
гаплотипи
ядерні сім’ї
гіпоталамічний синдром
Issue Date: 2010
Библиографическое описание: Багацька Н.В., Глотка Л.І., Банніков Б.В. Особливості частотного розподілу антигенів системи HLA в ядерних сім'ях хлопців, хворих на гіпоталамічний синдром пубертатного періоду // Актуальні проблеми акушерства і гінекології, клінічної імунології та медичної генетики: Зб. наук. пр. – Київ–Луганськ, 2010. – С. 252-258.
Краткий осмотр (реферат): У роботі надані дані про частотний розподіл антигенів системи HLA у членів ядерних сімей хлопчиків-підлітків з гіпоталамічним синдромом пубертатного періоду (ГСПП). Встановлено схожі відмінності в частоті певних антигенів і гаплотипів системи HLA у членів ядерних сімей хлопчиків-підлітків в порівнянні зі здоровими сім’ями. Визначено схожість і відмінності в частоті антигенів у батьків, матерів і пробандів із ГСПП. Виявлено, що антигени А24, А25, В16, які є маркерами схильності щодо ГСПП, пробанда частіше наслідували від матерів, а антиген А11 - від батьків.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/5160
Appears in Collections:Наукові роботи. Біологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
252-258.pdf267,18 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback