DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Спеціалізовані вчені ради >
Матеріали дисертацій з інших галузей знань або захищені в інших наукових закладах >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/4625

Название: Психологічні особливості відношення батька як чинник формування статеворольової “Я”-концепції у дівчат-підлітків
Авторы: Барінова, Н.В.
Ключевые слова: статеворольова Я-концепція
дівчата-підлітки
стосунки „батько-донька”
сімейна структура
якість батьківського відношення
Issue Date: 2006
Издатель: Харків ТОВ "Рейтинг"
Библиографическое описание: Барінова Н.В. ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОШЕННЯ БАТЬКА ЯК ЧИННИК ФОРМУВАННЯ СТАТЕВОРОЛЬОВОЇ “Я”-КОНЦЕПЦІЇ У ДІВЧАТ-ПІДЛІТКІВ :автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. психол. наук: спец. 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія/ Наталія Вікторівна Барінова. - Харків, 2006. - 20 с.
Краткий осмотр (реферат): Барінова Н.В. Психологічні особливості відношення батька як чинник формування статеворольової Я- концепції у дівчат-підлітків. – Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, - Харків, 2006. В роботі представлені результати дослідження впливу фігури батька на особливості статеворольового розвитку дівчат-підлітків. Проблема розглянута в контексті положень статеворольової теорії О.С. Кочаряна. Показана значимость емоційного залучення батька до виховання доньки для становлення її статеворольової Я-концепції. Якість батьківського ставлення є значимим чинником формування соціогенної маскулінності/фемінінності. За результатами дослідження розроблена програма тренінгу ґендерної ідентичності. Тренінг супроводжується реалізацією програми індивідуальної і сімейної корекції процесу статеворольового самовизначення дівчини; надано обґрунтування реалізації програми корекції статеворольової Я-концепції дівчат-підлітків з урахуванням відносин в діаді „батько-донька” або в тріаді "мати-батько-донька".
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/4625
Appears in Collections:Матеріали дисертацій з інших галузей знань або захищені в інших наукових закладах

Files in This Item:

File Description SizeFormat
ArefBarinova.doc170 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback