DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Медичний факультет >
Наукові роботи. Медичний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/3837

Название: М-індекси нелінійності варіабельності серцевого ритму у пацієнтів із больовою формою хронічної ішемічної хвороби серця за наявності й відсутності депресії
Авторы: Кулик, О.Л.
Серікова, О.І.
Яблучанський, М.І.
Issue Date: 2006
Библиографическое описание: Одеський медичний журнал. – 2006. – № 6 (98) – С. 41–43.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/3837
Appears in Collections:Наукові роботи. Медичний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
KulikA_Odmed_06.pdf214,43 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback