DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет геології, географіії, рекреації і туризму >
Навчальні видання. Геолого-географічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/3102

Название: Методичні вказівки для самостійної роботи студентів-географів спеціальності «Економічна і соціальна географія» з курсу «Регіональні проблеми стійкого розвитку»
Авторы: Нємець, Л.М.
Сегіда, К.Ю.
Ключевые слова: чтійкий розвиток
Issue Date: 2010
Библиографическое описание: Нємець Л. М., Сегіда К. Ю. Регіональні проблеми стійкого розвитку: ме-тодичні вказівки для самостійної роботи студентів-географів спеціальності «Еко-номічна і соціальна географія». – Харків, 2010. – 22 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки розроблені відповідно до програми курсу «Регіональні проблеми стійкого розвитку» як одного з важливих у загальному циклі суспіль-но-географічної та загальноекономічної підготовки фахівців. Мета: надати методичну допомогу студентам та розвивати навички само¬стійної роботи при вивченні курсу «Регіональні проблеми стійкого розвитку». Методичні вказівки розраховані на студентів денного і заочного відділень геолого-географічного факультету, які навчаються за спеціальністю «Економі¬чна і соціальна географія». Вони містять загальні відомості про курс, тематич-ний план (структуру) курсу, навчальну програму з вимогами до формування компетентностей студен¬тів, рекомендовану літературу, перелік тем і планів практичних та семінарських занять, методичні вказівки до їх виконання, теми індивідуальних дослідних завдань, питання до модуль¬ного контролю, систему оцінювання навчальних досягнень студентів.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/3102
Appears in Collections:Навчальні видання. Геолого-географічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Методичка.docметодичне видання311 kBMicrosoft WordView/Open
Обложка.docобкладинка263 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback