DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет психології >
Наукові видання. Факультет психології >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/2998

Название: Психологічні чинники і динаміка формування стосунків міжособистісної залежності у жінок
Авторы: Фролова, Е.В.
Ключевые слова: міжособистісна залежність
емоційна сфера
маскулінність
фемінінність
інфантильні травми
батьківська сім'я
Issue Date: 2008
Издатель: ХНУ
Библиографическое описание: Фролова Є.В. Психологічні чинники і динаміка формування стосунків міжособистісної залежності у жінок. – автореф. дис. канд. психол. н.(19.00.01 ) / Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, 2008. - 19 с.
Краткий осмотр (реферат): У роботі проаналізовано стосунки міжособистісної залежності у жінок у своїх ранніх (дебютних) формах, які виявляються в підлітковому віці, і в сформованих формах (утопічних адиктивних фантазіях), що спостерігаються в дошлюбних стосунках. Показано вплив різних психологічних чинників на становлення міжособистісної залежності у жінок. Структурні зміни в емоційній сфері можуть бути чинниками, що передіспонують формуванню міжособистісної залежності у жінок. Проаналізовано динаміку формування стосунків міжособистісної залежності, механізми її ініціалізації та вікової динаміки. Визначено особливості структурної організації симптомокомплексу маскулінності/фемінінності у залежних жінок. Виявлено особливості сприйняття образів чоловіка і жінки у жінок зі стосунками міжособистісної залежності. Показано вплив раннього досвіду особистості у дівчат зі стосунками міжособистісної залежності, який розкриває їхній життєвий стиль і ключові травми дитинства. Виявлено особливості структури батьківської сім'ї у жінок із стосунками міжособистісної залежності. У роботі здійснено психометричну оцінку методики діагностики міжособистісної залежності Б. Уайнхолда. Визначено основні психометричні показники (валідність, надійність, диференціальну силу тверджень), встановлено нормативні показники рівнів вираженості залежності для української популяції та пороговий діагностичний коефіцієнт міжособистісної залежності.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/2998
Appears in Collections:Д 64.051.08 (Психологічні науки)
Наукові видання. Факультет психології

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Фролова Психологічні чинники і динаміка формування стосунків міжособистісної залежності у жінок.doc180 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback