DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Факультет геології, географіії, рекреації і туризму >
Навчальні видання. Геолого-географічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/2935

Название: Методичні вказівки для самостійної роботи студентів зі спеціальності «Економічна та соціальна географія» з курсу «Інформаційна географія»
Авторы: Нємець, К.А.
Ключевые слова: інформаційна географія
Issue Date: 2010
Издатель: ХНУ
Библиографическое описание: НЄМЕЦЬ К.А. Методичні вказівки для самостійної роботи студентів зі спеціальності «Економічна та соціальна географія» з курсу «ІНФОРМАЦІЙНА ГЕОГРАФІЯ»/ Харків 2010. -38 с.
Описание: Методичні вказівки розроблено відповідно до програми курсу «Інформа-ційна географія», який має головною метою забезпечення підготовки майбут-ніх фахівців соціо-економгеографів стосовно компетентності в аналізі інфор-маційних процесів в соціогеосистемах . Мета: надати методичну допомогу студентам у само¬стійній роботі при ви-вченні курсу «Інформаційна географія». Методичні вказівки розраховані на студентів денного і заочного відділень геолого-географічного факультету, які навчаються за спеціальністю «Економі¬чна і соціальна географія». Вони містять загальні відомості про курс, тематич-ний план навчальних модулів, вимоги до формування компетентностей студен¬тів, рекомендовану літературу, перелік тем рефератів, зміст лабораторних за-нять, методичні вказівки до їх виконання, інструкцію для використання навча-льних програм для ПК для моделювання розвитку ієрархічних систем, питання до модуль¬ного контролю, систему оцінювання навчальних досягнень студентів тощо.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/2935
Appears in Collections:Навчальні видання. Геолого-географічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Informaciuna_geografiya.doc280,5 kBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback