DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Юридичний факультет >
4. Наукові роботи. Юридичний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/15817

Название: Стягнення шкоди за припинення права власності на ліцензію на організацію діяльності з проведення азартних ігор
Авторы: Розгон, О.В.
Ключевые слова: Research Subject Categories::LAW/JURISPRUDENCE
Issue Date: Jun-2020
Издатель: Фактор
Библиографическое описание: Розгон О. В. Стягнення шкоди за припинення права власності на ліцензію на організацію діяльності з проведення азартних ігор. Вісник НААУ. 2020. № 6. С. 24-31.
Краткий осмотр (реферат): Наразі правові та організаційні відносини у сфері діяльності з проведення азартних ігор на території України регулюються Законом України від 15.05.09 р. № 1334 «Про заборону грального бізнесу в Україні»1. Хоча, варто відзначити, в Україні планують легалізувати гральний бізнес і створити нову систему державного регулювання діяльності у сфері азартних ігор. Так, на виконання доручення Президента Урядом було розроблено та винесено на розгляд Парламенту відповідний законопроєкт № 2285 «Про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор». Цей законопроєкт заслухано, однак знято з розгляду2. Очікується, що новий закон дозволить мінімізувати ризики для вразливих груп населення і створить передумови для залучення інвестицій, створення додат- кових робочих місць та отримання суттєвого джерела додаткових надходжень до держбюджету. Отримані кошти спрямовуватимуть на підтримку медицини, спорту і культури. Втілення нового закону дозволить організовувати казино, букмекерську діяльність, зали гральних автоматів, лотереї та покер, організаторів азартних ігор внесуть до відкритих реєстрів, доступ до яких буде безоплатним і публічним. А для регулювання та контролю буде створено Комісію з розвитку та регулювання азартних ігор.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/15817
Appears in Collections:4. Наукові роботи. Юридичний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Розгон_Азартні ігри_2020.pdf1,15 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback