DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Спеціалізовані вчені ради >
Д 64.051.08 (Психологічні науки) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/15210

Название: Особливості організації особистісного компоненту індивідуального досвіду
Авторы: Севост'янов, П.О.
Ключевые слова: індивідуальний досвід, особистісний досвід, благополуччя, образ «Я», саморегуляція, самооцінка, смисложиттєві орієнтації, «Велика п’ятірка», інтерпретаційні комплекси
Issue Date: Nov-2019
Издатель: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Севост’янов П.О. Особливості організації особистісного компоненту індивідуального досвіду. – Кваліфікаційна наукова праця на правах рукопису. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології. – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Міністерство освіти і науки України, м. Харків, 2019.
Краткий осмотр (реферат): Дисертація присвячена проблемі вивчення людського досвіду, а саме: аналізу особистісного компоненту індивідуального досвіду, вивченню його складових в контексті уявлень щодо власного благополуччя, а також їх динаміки в залежності від соціально-політичних змін у суспільстві, в якому перебуває суб’єкт досвіду, висвітленню особливостей цілеспрямованого впливу на складові особистісного досвіду, виявленню засобів тренінгової роботи, що сприяють позитивним змінам у функціонуванні досвіду. Метою дослідження є засноване на теоретичному аналізі та емпіричному дослідженні визначення особливостей організації особистісного компоненту індивідуального досвіду. Основні завдання роботи спрямовані на виділення профілів образу «Я» на основі уявлень особистості про власне благополуччя, визначення особливостей особистісного компоненту індивідуального досвіду в особистостей з різними виділеними профілями, та аналіз динаміки процесів особистісного компоненту індивідуального досвіду, обумовленої соціальнополітичними змінами.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/15210
Appears in Collections:Д 64.051.08 (Психологічні науки)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Sevostianov_diss.pdfТекст дисертації3,52 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Sevostianov_aref.pdfАвтореферат дисертації1,32 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback