Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14507

Название: Організація управління в природоохоронній діяльності
Авторы: Максименко, Н. В.
Квартенко, Р. О.
Александрова, А. С.
Ключевые слова: природоохоронна діяльність
управління
Дата публикации: 2014
Издатель: ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Організація управління в природоохоронній діяльності : навчально-методичний посібник для проведення контроль-колоквіумів, практичних та самостійних робіт студентів екологічних спеціальностей вищих навчальних закладів. / Н. В. Максименко, Р. О. Квартенко, А. С. Александрова. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2014. – 46 с.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: «Організація управління в природоохоронній діяльності» належить до нормативних дисциплін фахової підготовки рівня «бакалавр». У посібнику представлено допоміжні матеріали для виконання студентами практичних робіт, рекомендації та допоміжні матеріали підготовки до наукових семінарів та контроль-колоквіумів, а також понятійно-термінологічний апарат.
Описание: У посібнику висвітлено наукові та правові основи, принципи та механізми управління в природоохоронній діяльності, яке має за мету реалізацію екологічної політики держави на всіх рівнях (глобальному, національному і регіональному) для досягнення збалансованого розвитку, гармонізації співіснування суспільства і природи.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14507
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Організація управління (методичка).pdf2,43 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь