Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Економічний факультет >
Наукові роботи. Економічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/13520

Название: Диференціація фінансових інститутів держави
Другие названия: DIFFERENTIATI ON OF FINANCIAL INSTITUTES OF THE STATE
Авторы: Хмельков, Андрій Володимирович
Ключевые слова: Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES
фінансові інститути держави
інститут контролю
державний фінансовий контроль
публічні фінанси
дер жавні органи окремих фінансових повноважень
суб'єкт державного фінансового контролю
інституційна інфраструктура
ознаки суб'єкту державного фінансового контролю
Дата публикации: 2015
Издатель: Економіка та держава
Библиографическое описание: Хмельков А. В. Диференціація фінансових інститутів держави / А.В. Хмельков // Економіка та держава — 2015 — № 6 — С. 76-81.
Реферат: Стаття присвячена проблемі удосконалення інституційної інфраструктури управління публічними фінансами. Де одним із напрямів є диференціація фінансових інститутів держави на суб'єкти або не суб\ 'єкти державного фінансового контролю. Це обумовлено тим, що поряд з існуванням категоріальної плу\ танини у визначені видів, методів, форм, предмету та об'єкту державного фінансового контролю, існує безліч варіантів віднесення того чи іншого фінансового органу держави до суб'єктів державного фінан\ сового контролю. Це створює помилкову уяву про безліч органів фінансового контролю в державі. За\ значена помилковість, у свою чергу, є чинником для деструктивних процесів у фінансовому контролі, зокрема: руйнування цілісності системи контролю, скорочення повноважень та звуження компетенції суб'єктів контролю, а також перепони щодо удосконалення інструментарію контролю.
Описание: Сформований, за певним принципом відбору, вичерпний перелік функціонуючих фінансових інститутів держави є об'єктною областю запропонованого дослідження. Наявна їх кількість вимагає процесу диференціації на суб'єкти державного фінансового контролю та на інші, окремі інституційні групи, з попереднім визначення принципів за яких, проводиться визнання того чи іншого органу держави суб'єктом державного фінансового контролю та його функціонування в системі державного фінансового контролю, а також уточненням категоріального визначення поняття — "суб'єкт державного фінансового контролю". Вказана проблематика має практичне значення для удосконалення інституційної інфраструктури управління публічними фінансами.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/13520
Располагается в коллекциях:Наукові роботи. Економічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
6_2015_.pdf170,17 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь