Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Економічний факультет >
Навчальні видання. Економічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/12795

Название: Аналіз господарської діяльності: Навчально-методичний посібник за курсом для студентів економічних спеціальностей.
Авторы: Чуприна, Олена Анатоліївна
Чуприн, Костянтин Сергійович
Ключевые слова: Господарська діяльність, організація та методика аналізу, аналіз господарських процесів
Дата публикации: Дек-2013
Издатель: Х.: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2013. - 99 с.
Библиографическое описание: Навчально-методичний посібник висвітлює основні питання аналізу господарської діяльності. Для студентів економічних спеціальностей.
Реферат: Навчально-методичний посібник висвітлює основні питання аналізу господарської діяльності, що необхідні для розробки стратегії й тактики розвитку підприємства, обґрунтування планів і управлінських рішень, здійснення контролю за їх виконанням, виявлення резервів підвищення ефективності виробництва. У посібнику відповідно до програми курсу освітлені не тільки такі методологічні питання, як предмет, метод і задачі курсу, а також методики аналізу ефективності використання виробничих ресурсів підприємства, обсягу виробництва і реалізації продукції, її собівартості, фінансових результатів діяльності підприємства, фінансового стану підприємства. Основна увага приділена тим показникам або групам показників, що особливо важливі для аналізу в умовах ринкової економіки. Для студентів економічних спеціальностей.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/12795
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Економічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Навчально-методичний посібник Аналіз господарської дільності.PDF1,26 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь