Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Факультет іноземних мов >
Навчальні видання. Факультет іноземних мов >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/12291

Название: Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з практики перекладу для студентів IV курсу (Система державного управління США)
Авторы: Лукьянова, Т. Г.
Тіліга, А. Ю.
Дата публикации: 2016
Издатель: ХНУ імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з практики перекладу для студентів IV курсу (Система державного управління США) / укл. : Лукьянова Т. Г., Тіліга А. Ю. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2016. – 56 c.
Реферат: Методичні вказівки складаються з восьми розділів, що за змістом охоплюють основні аспекти системи державного управління США (конституція США, повноваження президента, міністерств та агентств, сфера Конгресу, судова гілка, місцеве самоврядування, роль громадянина, соціальні та політичні групи, засоби масової інформації). Навчальний матеріал надається у формі автентичних текстів українською та англійською мовами. Методичні вказівки призначені для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються у галузі суспільних наук, студентів перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу громадсько-політичної літератури, а також для перекладачів.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/12291
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Факультет іноземних мов

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Метод пособие ДУ США NEW.pdf837,49 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь