Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11981

Название: Моніторинг довкілля (Моніторинг нафтогазоносних територій) [посібник]
Авторы: Крайнюков, О.М.
Некос, А.Н.
Ключевые слова: природничі науки
моніторинг довкілля
нафтогазовий комплекс
Дата публикации: 2015
Издатель: Фоліо
Библиографическое описание: Крайнюков О. М. Моніторинг довкілля (Моніторинг нафтогазоносних територій): навч. посіб.: метод. вказівки до викон. практик. робіт /О.М. Крайнюков, А.Н. Некос; худож.-оформлювач В. М. Карасик. - Харків: Фоліо, 2015. – 110 с.
Серия/Номер: Бібліотека еколога;
Реферат: У навчальному посібнику подано практичні завдання за всіма темами, що розглядаються в рамках навчальної дисципліни «Моніторинг довкілля», вирішення яких дозволить студентам закріпити отримані теоретичні знання та здобути професійні компетентності у сфері екологічного моніторингу нафтогазового комплексу, які спрямовані на вирішення завдань охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів нафтогазоносних територій. Практичні роботи, які наведено у навчальному посібнику, охоплюють увесь спектр методів екологічного моніторингу нафтогазоносних територій – фізико-хімічних, дистанційних та біологічних і направлені на формування практичних та експериментальних навичок у побудові та поліпшенню систем моніторингу довкілля при вирішенні практичних задач в області охорони навколишнього природного середовища.
Описание: Навчальний посібник призначений для студентів освітнього рівня «Магістр» спеціальностей «Хімія», «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Геологія нафти і газу» які навчаються за спеціалізацією «Екогеохімія нафти та газу».
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11981
ISBN: 978-966-03-7448-5
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Екологічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Monitoryng dovkillya (posibnyk).doc1,55 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь