DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Екологічний факультет >
Навчальні видання. Екологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11980

Название: Моніторинг довкілля (Моніторинг нафтогазоносних територій) [підручник]
Авторы: Крайнюков, О.М.
Некос, А.Н.
Ключевые слова: природничі науки
система моніторингу довкілля
вуглеводневе забруднення
нафтогазоносні території
нафтопродукти
Issue Date: 2015
Издатель: Фоліо
Библиографическое описание: Крайнюков О. М., Некос А. Н. Моніторинг довкілля (Моніторинг нафтогазоносних територій) : підруч. для студ. вищ. навч. закл. / О. М. Крайнюков, А. Н. Некос; худож.-оформлювач В. М. Карасик. – Харків: Фоліо, 2015. – 203 с.
Серия/номер: Бібліотека еколога;
Краткий осмотр (реферат): У підручнику «Моніторинг довкілля» викладені основні питання лекційного матеріалу, надані контрольні питання і завдання для закріплення теоретичного матеріалу, міститься стислий словник основних термінів. Підручник містить чотири частини. У першій частині наведено передумови створення системи моніторингу навколишнього природного середовища, джерела і фактори антропогенного впливу на природне середовище. Детально описана класифікація екологічних ситуацій та основні етапи становлення та вдосконалення системи моніторингу, головна мета, основні завдання та принципи функціонування системи моніторингу навколишнього природного середовища. Друга частина містить інформацію щодо методичного, метрологічного, технічного, програмного, організаційного, наукового та нормативно-правового забезпечення здійснення державної системи моніторингу довкілля в Україні. У третій частині розглядаються екологічні ризики і безпека нафтогазових об'єктів та проблеми, пов’язані із функціонуванням нафтогазових комплексів. Четверта частина містить важливу практичну інформацію щодо методів контролю вуглеводневого забруднення та рекомендацій задля створення мережі спостережень та контролю за забрудненням нафтопродуктами нафтогазоносних територій.
Описание: Підручник призначений для студентів освітнього рівня «Магістр» спеціальностей «Хімія», «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Геологія нафти і газу», які навчаються за спеціалізацією «Екогеохімія нафти та газу».
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11980
ISBN: 978-966-03-7447-8
Appears in Collections:Навчальні видання. Екологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Monitoryng dovkillya (pidruchnyk).doc1,08 MBMicrosoft WordView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback