Архив электронных ресурсов
[Зарегистрироваться]
 

eKhNUIR >
Економічний факультет >
Навчальні видання. Економічний факультет >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11979

Название: Методичні рекомендації з виконання навчальної Інформаційно-комп′ютерної практики (тренінгу) для студентів напряму підготовки 6.030503 — “Міжнародна економіка”
Авторы: Беренда, Сергій Васильович
Кошкарьова, Єлизавета Леонідівна
Ключевые слова: УДК 330:004.9(076)
Дата публикации: 2016
Издатель: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Библиографическое описание: Методичні рекомендації з виконання навчальної інформаційно-комп′ютерної практики (тренінгу) для студентів напряму підготовки 6.030503 — “Міжнародна економіка” / укладачі: Беренда С. В., Кошкарьова Є. Л. Харків : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2016. 26 с.
Реферат: В методичному виданні наведені цілі та завдання практики, порядок проходження та система оцінювання результатів (звітів) проходження практики. Методичні рекомендації містять перелік завдань як загальних, так і індивідуальних та методичних порад до їх виконання. Зміст завдань побудовано у спосіб, який найбільш широко відбиває специфіку підготовки фахівців з міжнародної економіки. Зокрема, йдеться про роботу з он-лайн базами даних провідних міжнародних інституцій таких як World Bank, UNCTAD, IMF. Перелік завдань також охоплює такі програмні комплекси як MS VISIO, MS Publisher, MS Excel, MS Word, Prezi.com, knoema.com, spark.adobe.com.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/11979
Располагается в коллекциях:Навчальні видання. Економічний факультет

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
ComputerTraining2016.pdf1,39 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Просмотр статистики

Все ресурсы в архиве защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright   ©   2002-2008   MIT   and   Hewlett-Packard - Обратная связь