DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Біологічний факультет >
Наукові роботи. Біологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10949

Название: Новий для України дискоміцет Schizoxylon centaureae Bres. (Stictidiaceae Fr., Ostropales Nannf.) з Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», Одеська область (Україна)
Другие названия: Yatsuk I.I., Akulov O.Yu., Romanchenko O.V. The new for Ukraine discomycete species Schizoxylon centaureae Bres. (Stictidiaceae Fr., Ostropales Nannf.) from Regional Landscape Park ‘Tiligulsky’, Odessa region (Ukraine)
Яцюк И.И., Акулов А.Ю., Романченко А.В. Новый для Украины дискомицет Schizoxylon centaureae Bres. (Stictidiaceae Fr., Ostropales Nannf.) из Регионального ландшафтного парка «Тилигульский», Одесская область (Украина)
Авторы: Яцюк, І.І.
Акулов, О.Ю.
Романченко, О.В.
Ключевые слова: неліхенізовані остропальні гриби
Schizoxylon centaureae
Регіональний ландшафтний парк "Тилігульський"
Issue Date: 2015
Издатель: Чорноморський ботанічний журнал
Библиографическое описание: Яцюк І.І., Акулов О.Ю., Романченко О.В. Новий для України дискоміцет Schizoxylon centaureae Bres. (Stictidiaceae Fr., Ostropales Nannf.) з Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», Одеська область (Україна) // Чорноморський ботанічний журнал. - 2015. - 11 (2): 234-238
Краткий осмотр (реферат): Неліхенізовані остропальні гриби є недостатньо дослідженими в Україні. У роботі представлені відомості про новий для України та рідкісний у світовому масштабі вид Schizoxylon centaureae Bres., виявлений на території РЛП «Тилігульський». Характерною ознакою цього виду є ниткоподібні спори, що розпадаються на фрагменти при дозріванні аску та приуроченість до розвитку на мертвих стеблах Centauria sp та Asphodelus sp. Стаття містить оригінальні ілюстрації та опис виду. Оскільки цей вид був дотепер ві лише з Португалії та Греції, знахідка S. centaureae в Україні суттєво змінює існуючі уявлення про його поширення.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10949
Appears in Collections:Наукові роботи. Біологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Schizoxylon_2015.pdf4,65 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback