DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Бібліотека >
Конференції, семінари, наради >
Семінар-нарада директорів бібліотек 22.09.2014 р. «Парадигма розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства» >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10128

Название: Бібліотека як “третє місце”
Авторы: Цимбалюк, С.Я.
Кочур, М.І.
Ключевые слова: Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Book and library history
Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education
академічні бібліотеки
співробітництво
спільнота
бібліотечний простір
третє місце
кампус
семінар-нарада директорів бібліотек 22-25 вересня 2014 р.
Issue Date: Sep-2014
Издатель: Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Цимбалюк С.Я. Бібліотека як “третє місце” / С.Я. Цимбалюк, М.І. Кочур // Семінар-нарада директорів бібліотек внз III-IV рівнів акредитації Київського та Харківського зональних методичних об'єднань «Парадигма розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства» (22-25 вересня 2014 р., м. Харків).
Краткий осмотр (реферат): Сьогоднішнє високотехнологічне суспільство змушує людей втрачати свої особисті зв’язки і почуття спільності. У своїй книзі “Велике Добре місце”(The Great Good Place) американський соціолог, професор соціології в Університеті Західної Флориди, Рей Ольденбург вказує на необхідність людей мати “третє місце” після дому та роботи, яке забезпечує взаємодію спільноти та соціалізацію з іншими. В академічному співтоваристві у коледжах та університетах потрібне місце, яке забезпечує не тільки середовище навчання, а й дозволяє взаємодіяти співтовариству вчених, студентів та викладачів. Можна стверджувати, що бібліотека з її новою місією, як центр навчання і співпраці, може дійсно стати серцем кампуса або ” третім місцем” в університетській спільноті. У статті показано, як саме можуть змінитися бібліотеки вишів, як адаптувати традиційні бібліотечні послуги до сучасних вимог відвідувачів, які нові умови та методи в роботі бібліотек повинні з’явитися для перетворення їх у третій простір, щоб дати можливість студентам та викладачам зустрічатися, співпрацювати і спілкуватися.
Описание: Цимбалюк С.Я, Кочур М.І., Наукова бібліотека Національного університету державної податкової служби України. м. Ірпінь.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10128
Appears in Collections:Семінар-нарада директорів бібліотек 22.09.2014 р. «Парадигма розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства»

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Tsymbaluk_Kochur.pdf272,73 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback